| Puma12399 a întrebat:

De o saptamana o persoana ma tot suna in continu ( fara privat). Cum pot sa fac sa anulez acel nr, ca sa nu ma mai sune. Am Alcatel 543

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe anumite telefoane poti seta sa te sune doar cei din lista de numere. Daca ai un telefon smartphone, pot baga numerele pe backlist.
Daca esti pe un telefon mai...normal nu prea ai ce face, doar sa te joci si tu cu el, raspunzi si inchizi, Daca vrea sa se joace, macar sa plateasca. Poti de asemenea sa ii raspunzi si sa-i spui ca ai inregistrat convorbirea si te duci la politie. Poate isi baga mintile-n cap.