| kopotoru a întrebat:

de o vreme incoace mai exact 5 luni nu am mai gasit chipsuri cu Wasabi extrem de la Chio.....stie cineva ce s-a intamplat cu ele, au fost scoase din piata sau ce? Am cautat si online si nu am gasit, la magazine ce sa mai zic pustiu! Stie cineva unde pot gasi? Erau favorite mele!

4 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Chiar m-am uitat la un filme zilele astea se cheama Wasabi e o comedie mai veche si voiam sa imi iau si chipsuri ca nu am mai mancat de mult, dar nu am gasit

| MadalinG99 a răspuns:

Am cautat si eu, slabe sanse sa mai gasesti vreun stock vechi. Aveam de gand sa sun la Chio dar am uitat si...

| Mynameis93 a răspuns:

Au fost retrase din câte am înțeles.

| kopotoru explică (pentru Mynameis93):

Erau asa bune sad cum sa retragi asa ceva! am gasit ceva asemanator pe niste site-uri de chipsuri asiatice o sa incerc