| OoODianaOoO a întrebat:

:*
De ziua mea prietenii mi-au postat urari in cronologie pe facebook.
Cum sa le multumesc? daca le comentez la fiecare urare "merci " sau "mss" pare ciudat?
Ce sa fac?

DAU FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| Aeri a răspuns:

Poți să postezi tu ceva drăguț gen "Mulțumesc tuturor pentru urări, sper să primiți și voi înzecit, însutit, înmiit ceea ce mi-ați urat mie." și blabla, un mesaj drăguț (o urare).
Am văzut la o fată mai demult ceva așa :,, Drept mulţumire, în gând vă împletesc tuturor coroniţe primăvăratice din cele mai frumoase floricele, pe care să le păstraţi mereu în sufletele voastre şi care să vă aducă în fiecare primăvară multă sănătate, fericire şi iubire. happy" (era alt anotimp tongue)

2 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Daca ei s-au stresat sa iti scrie acolo un amarat de ''la multi ani'', e frumos din partea ta sa le raspunzi fiecaruia in parte.
Nu o sa para ciudat, stai calma.

| Hieer a răspuns:

Cel mai bine..este sa dai like la fiecare comentariu primit, doar atat.

Sper ca te-am ajutat!