| marianalex55 a întrebat:

Deci, am emotii cand vorbesc cu fetele (unele) si as vrea sa ma ajutati si pe mine sa stiu cum pot sa scap de ele.Va multumesc. Dau funda.?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De emoții sau de fete să te scăpăm?
Isus zicea că de asta se scapă doar prin post și rugăciune, ceva de genul.
Deci, să nu mănânci, pui vată în urechi, ochelari pe ochi et cetera, și gata ai scăpat.

| Donsavas a răspuns:

Poate nu ar trebui să te dai la femei care iti plac prea mult. Probabil esti la vârsta la care trebuie să experimentezi mai mult înainte de a găsi "fata perfecta" deși niciuna din cele pe care le cunosti nu sunt perfecte.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu te lua dupa raspunsul ''cauta-ti o fata la fel de emotiva si gata'' ca nu este relevant ce iti sugereaza.O fata emotiva isi doreste cu disperare un baiat ''puternic''.Mai repede ai sanse la fetele ''rele'' decat la alea la fel de cuminti si emotive ca si tine.
Eu am fost cum esti tu (iar la o scara mai mica inca sunt) si iti spun din experienta cum trebuie sa procedezi.Pur si simplu sa ai in minte un lucru cat traiesti: O viata ai, toti oamenii sunt egali tie, nu sunt cu nimic mai presus si incercarea nu te costa nimic.Eu iti zic tie ca sansele sa reusesti cu orice fata daca-i propui ceva sunt de 70% sau chiar mai mari, doar sa fie single.Negrul e negru doar in capul tau.Nu sta sa analizezi prea mult nimic.Te duci la o fata pe care o cunosti si-i propui sau ii spui direct fara ezitare tot ce vrei. Daca vrea bine, daca nu tot ea o sa planga peste maxim 2 zile, ca asa sunt ele laughing

| PașaHassano a răspuns:

Femeile sunt si ele tot oameni, cauta-ti o papusica care sa se muleze pe comportamentul tau. Daca esti mai emotiv cauti pe una emotiva si gata