| Blackwidow678 a întrebat:

Deci am mai pus o întrebare în acest gen, dar intre timp s-au mai schimbat lucrurile. Am mai spus ca sunt îndrăgostită de un băiat, ei bine nu sunt singura, tipul arată foarte, foarte bine, e deștept și are cei 7 ani de acasă. Nu știu da în ultimele zile am impresia ca ma privește într-un fel și o face destul de des și am impresia ca vorbea de mine într-o pauza. Faza e ca eu acum sunt la liceu un boboc sa zic așahappy și de când a început școala nu am schimbat decât doua vorbe cu el. Vreau sa ma împrietenesc cu el da nu știu cum sa intru în vorbă. Cum sa intru în vorbă cu el? Sa îi spun ca îl plac? FUNDAA!winking

3 răspunsuri:
| Conii25 a răspuns:

Parerea mea este sa nu ii spui ca il placi. In general baietilor le plac fetele care sunt mai greu de cucerit, mai misterioase. De fiecare data cand o fata ii spune unui baiat ca il place, mai ales asa de la inceput, nu am auzit sa i se raspunda la fel. Incerca sa gasesti un subiect comun cu el, ceva despre scoala... oricum, mult succes!

| Blackwidow678 explică (pentru Conii25):

Da, s-a cam dovedit ca e un mare bou!sad

| AnOnImA4109 a răspuns:

Găsește prieteni comuni și așa vă veți întâlni mai des. Iar dacă ai curajul și vrei să îi spui că îl placi, o poți face. Măcar să știe asta. happy