| liviu_3401 a întrebat:

Buna TPU deci am o problema ce ma enervezaz si chiar ma stresez din cauza parului.deci nu pot sa spun ca nu am par insa prin parti nu am deloc nu sunt chel insa nu am parul complet ca sa va explic mai bine in fata la breton pe mijloc este si dupa aia vine pe margini unde nu este. exista ceva tratament sa creasca vreau sfaturi orice dau (funda).

3 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Deseneaza, ca vad ca cu scrisu nu le ai deloc

| liviu_3401 explică:

Am 16 ani

| monicabizzz a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mergi la un doctor cat mai repede.Alstfel posibil sa ramai chel.