| OnlyTheScript a întrebat:

Deci anul asta m-am transefrat la alta scoala, sunt clasa a 7-a, deci sunt noua acolo. Ma rog acolo toate fetele (
aproape toate) sun foarte fitoase, dar nu asta e important. Ieri cand am intrat pe facebook am vazut ca un baiat de acolo de la mine din clasa m-a bagat la prieteni, si cand am intrat pe facebook m-a intrebat buna ce faci si i-am raspuns si dupa aceea am mai vorbit noi asa si a inceout sa imi dea likela toate pozele, iar la o poza aveam un comentariu rautacios de la un baiat si el mi-a luat apararea si i-a inchis gura baiatului aceluia, apoi i-am zis multumesc pentru like-uri si el a zis :"cp:*am remarcat din prima zi ca esti o fata draguta" si am mai vorbit noi asa dupa. azi la scoala l-am vazut ca s-a uitat la mine de vreo 3 ori cand se trantea cu baietii din clasa(tipic pentru baieti), apoi a venit la naca mea si i-a zis nu stiu ce unei colege dar s-a bagat putin in mine, adica pur si simplu a venit foarte aproape de mine. a si dimineata cand m-a vazut a venit la mine si m-a intrebat ce mai fac bla bla bla. voi credeti ca ma place?
P.S. va rog sa nu imi ziceti ca sunt prea mica pentru asa ceva deoarece e foarte important pentru mine sa stiu daca ma plac noii colegi sau nu. asa ca va rog sa imi ziceti doar parerea despre cele mentionate mai sus. va rog happy

1 răspuns:
| AlexandruGeorgeNita a răspuns:

Mai. noii colegi nu pot sa-ti spun sigur daca te plac sau nu! insa stiu ca baiatul acesta de care vorbesti tu...te place! happy