| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Deci cam sunt intr-o dilema. E o fata de care imi place si as vrea sa stiu daca si ea ma place si cam chiar credeam asta pana cand azi seara a fost la un majorat, e adevarat ca a si baut si mi-a spus ca s-a sarutat cu un baiat si ca a fost dezamagita cand l-a vazut la sfarsitu majoratului ca se saruta cu alta. Dar dupa aceea eu am facut pe bunul prieten si i-am zis ca lasa, ca ii fraier chestii de genu dupa care am vorbit cam toata noaptea. Si imi trimitea screenshoturi de la un alt baiat care a incercat sa se dea la ea, dar ei nu ii placea de el ca era grosolan rau.Habar nu mai am ce sa cred si cum imi pot da seama daca si ea ma place sau vorbeste cu mine doar de plictiseala. Va multumes!

6 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Buna!
Vezi ca nu cumva sa fii in friendzone.
Nu pare a fi nici genul cumintel de fata.
In fine, pana acum daca ti-a dat de inteles ca te-ar place de ce nu ai discutat cu ea despre asta?
E mai simplu sa o intrebi. happy
Cel mult primesti un refuz.

| Derude a răspuns (pentru GoldenZenith):

Pentru ca as vrea sa vorbesc despre asta fata in fata, nu prin mesaje si cum suntem in vacanta nu prea am cum. De asemenea as vrea sa stiu daca imi scrie des ar putea fi un semn sau e doar de treaba?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stii ce? Chiar nu conteaza daca te place sau te-a placut. Stii de ce? Pentru ca oricum o vei face tu sa te placa, asta daca chiar iti place fata si esti dispus sa faci unele compromisuri pentru ea.

| Yasmin875 a răspuns:

Fata aia mi se pare cam usuratica.Se da si la tine si la inca 2 băieți.laughingNu cred că te place.Cel mai bine e sa vorbești deschis cu ea. Spune-i ce ai pe suflet.

| Zabbyel a răspuns:

sad fata aia nu`i de tinehappy

| Metalhead208 a răspuns:

Încearcă mai întâi sa te apropii cât mai mult de ea, și sa dezvolți o prietenie frumoasa, și apoi sa o intrebi