| texhnoy a întrebat:

Buna TPU, deci chiar am nevoie de ajutorul vostru si vreau sfaturi
in ianuarie am cunoscut un băiat online care se comporta foarte frumos cu mine si eu pe atunci mi am batut joc de el, dupa am început sa vorbim iar si mi am batut iar joc de el.
Acum dupa ce au trecut 3 luni i-am dat mesaj iarasi si i-am spus ca imi pare rau da a spus ca nu ma va ierta pentru asta.Nu stiu ce sa fac, nu stiu ce era in capu meu pe atunci, eu încă țin la el foarte mult dar el nu mai are incredere in mine mai deloc
Il iubescsad

6 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Bună! Tu n-ai avut ce face... Acum când nu te mai vrea, îl iubești tu? Încrederea pierdută e greu de câștigat! Cere scuze însă nu prea cred că mai iasă ceva din asta! Ții minte tot restul vieții: cu sufletul cuiva să nu te joci niciodată; e tot ceea ce avem mai scump! Numai bine!

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Lasă-l naibii în pace! Ți-ai bătut destul de joc el, mai vrei și a treia tură? Tipic femeiesc!

| Robert2526 a răspuns:

Ce poti sa faci? uiti si mergi mai departe. Sau vrei sa iti bati joc de el si a treia oara?

| Continchiscontsters a răspuns:

Se mai întâmplă nu-i ceva nou.

| Continchiscontsters a răspuns:

Vorbește cu el Sună-l și spune-i Adevărul cu Adevărată și nu mai face nu-i bine Ce faci nu te juca cu inima și mai ales cu oamenii care chiar te iubesc cu Adevărată da cu Adevărată căci Dumnezeu nu iartă nedreptatea și nu-i place de oamenii care se joaca cu inima oamenilor și sunt sigur 100% ca și tu ști asta da nu mai face asa nu-i bine

| spuncevreau a răspuns:

Îl iubești pe naiba. Ăla oricum vorbea cu tine din plictiseală și s-a saturat la un moment dat.
Get over it