| TaLyDa a întrebat:

Deci eu,in fiecare seara,ascult muzica in casti la telefon.happy
Uneori adorm cu ele la urechi si cu muzica, caremla un moment dat, se opreste.big grin
Ma trezesc dimineata cu ele.happy
Are ceva?happyAdica este ceva rau daca adorm cu ele la urechi?(asa mult timp)Ma afecteaza cu ceva?

Răspuns Câştigător
| kzd a răspuns:

Daca tot faci asta incearca sa asculti muzica cu sonorul dat incet ca sa nu te afecteze ( cel putin atunci cand dormi). Poti sa intrebi medicul pentru detalii si sfaturi.

4 răspunsuri:
| ktyi a răspuns:

Iti dai seama ca nu e bine. Iti distrugi incetul cu incetul auzul.

| mihaelaalol a răspuns:

Nu cred...doar ti se descarca telefonullaughing)))

| TaLyDa explică:

Incet ascult..Multumesc tuturorhappy

| Ieedi a răspuns:

Depinde de fiecare persoana presupun. Profesoara mea de engleza din generala a avut mari probleme cu auzul in urma ascultatului excesiv de muzica (chiar si cand dormea). Insa la ea a fost si vorba de volumul ridicat la care asculta muzica.