| anonim_4396 a întrebat:

Deci, iubitul meu cu care stau de 2 saptamana, il cunosc de 2 luni, a plecat definitiv in spania, dar va veni in vacanta de vara. de fiecare data imi zice ca ma iubeste si ca nu isi va gasi pe nimeni in Spania, dar eu nu prea il cred, si stiu ca e genul care cand vede o tipa mai buna, se desparte in 5 min de fosta. asa a facut si cu cea dinaintea mea, pentru ca este foarte popular si frumos, si cam toate fetele il plac. ce ar trebui sa fac?! deja am vbit de foarte multe ori cu el pe subiectu asta, si chiar s-a enervat ca nu am incredere in el, ca vrea sa continuam pana la vara. sa'l cred? :-s ma seaca gandu ca poate sta si cu alta in acelasi timp, sau ca intr'o zi imi va zice si mie ca fostei 'mi-am gasit pe alta, ne despartimwave'.sigh ce ziceti, sa am incredere? sad

Răspuns Câştigător
| DعeutZa a răspuns:

Mai nu stiu c sa iti spun.dar daca spui ca se desparte asa des de fostele prietene.de ce nu ar face la fel si acum? oricum sa stii ca nu e singurul baiat d care te poti indragosti si nu ai dc sa plangi sau sa te ingrijorezi...si daca spui ca e si plecat eu nu as crede ca nu e cu altcineva.doar gandeste-te, te pupic:*uh vei sti mai bine c sa faci

3 răspunsuri:
| Satan13 a răspuns:

Si da si nu...
Eu spun ca ar trebui sa fi increzatoare, dar daca ti-se pare ceva in neregula, sa faci cateva controale (sa-l chestionezi legat de ce a mai facut sau sa-i verifici nr de tel etc tongue) pentru ca din cate am inteles te poate parasi fara macar sa te anunte.
Scuze ca nu te pot ajuta cu mai multe idei... dar in cazu' tau e greu de spus ce va face el...
Sper sa am dreptate si sa nu te pareseasca... SUCCESC IN CONTINUAREA RELATIEI!

| gabryela_2772 a răspuns:

2 saptamani? daca zici ca se desparte repede de fetele cu care sta ...eu nas avea incredere, daca isi bate joc? u stai si te gandesti la el si el.nu stiu in 2 ssap nu exista iubire sau il placi de 2 luni? eu zic sa nu mai vb cu el ceva timp sa vezii daca te suna el! sper ca am fost de ajutor pup xlove strucklove strucklove struck

| vioviorel a răspuns:

Carolin eu tot am asa problem dar am decis sa astept pin la vara si voi vedea daca ma iubeste sau nu dar daca nu eu am decis sa-i spun prima ca ne departim ca sa nu sufar succes