| xmcvjv a întrebat:

deci mi-am cuparat o camera de chat pe stardoll.am intrat in ea si apoi am inchis calculatorul.si acum numai stiu unde sa apasca sa intru din nou.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Glows a răspuns:

Da.te pot ajuta.Asa mi`s-a intamplat si mie prima oara.Cand cumperi o camera de chat trebuie sa stii ca dureza doar 30 de min.
:big grineciii::"O camera de chat pe stardoll dureaza doar 30 de minute"! Eu te-am ajutat, de acum sa stiilaughing Funda? ^_^ Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Bianca306 a răspuns:

Daca vrei sa ai mai mult camera de chat trebuie sa faci asta :
cand esti la ultimul minut te intreaba daca vrei sa prelungesti petrecerea cu inca o jumatate de ora.
dar nu tine la nesfarsit