| sweet1399 a întrebat:

:*. Deci, mie imi placea si inca imi place de un baiat cun un an mai mare decat mine. Si el ma placea dar credea ca "nu e de nasul meu" asa ca s-a "axat" pe ce-a de-a doua fata pe care o placea. Acum 3 zile, el a vorbit cu o prietena de-a mea si i-a spus ce simte pentru mine, dar astazi l-am vazut cu acea fata din clasa mea, dar el ma privea doar pe mine si imi zambea. Ce ar trebui sa fac? Cum sa ii vorbesc? va rog, ajutati-ma :*

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Vorbeste direct cu el, sau si mai bine poti pune prietena aceea sa ii spuna si lui ce simti tu pentru el. Daca tot a zis ca te place, rau nu are cum sa ii pice.