| DeepInDarkness a întrebat:

Deci parintii mei au viza de America amandoi pe 10 ani, iar la vara as vrea sa merg si eu in vacanta, mai ales daca iau examenele. Ce ziceti? Daca merg la Ambasada la acel "interviu" as putea lua viza? Stiu ca ei merg pe principiul ca daca are toata familia viza, se muta. Eu as vrea sa merg, dar pot numai cu unul din parinti... big grin

1 răspuns:
| MirelusRoxi a răspuns:

Daca nu ai nimic de ascuns, e in regula, si iti va da viza... Dar totusi de ce intrebi aici? Nu suntem Dumnezeu sa-ti spunem ce se va intampla.