| anaishere a întrebat:

Pe 2 septembrie trebuie sa plătesc abonamentul pentru Netflix, dar faza e că mama nu poate plăti cu cardul pana pe 12, pentru că probleme financiare happy. Ce se întâmplă dacă nu plătesc? Mi se anulează abonamentul de tot? Dacă bagă mama bani pe card, se va plăti automat? Vă rog, ajutați-mă.

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Nu ți se anulează. Va fi suspendat și îți va cere să plătești pentru a avea acces din nou.În momentul în care realizezi plata, va fi totul ca înainte.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

îți va reporni când se va face plata, nu-ți anulează abonamentu d tot că doar nu-s proști să-și piardă clienți laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti se inchide contul, cand refaci plata se va redeschide