| AlexAndraSandi a întrebat:

deci sambata 19.05. 2012 am o nunta la o verisoara si am rochita si pantofi dar am o problema nu stiu cum sa imi fac parul...sad va spun cum este rochita si pantofi poate imi puteti da o idee care sa se potriveasca cu rochia si pantofi:
rochiasickeste negru cu alb, scurta si cu trena, este bufanta[si trena], decolteu in V, se prinde dupa gat.
pantofi: sunt negri cu tocu de 7-8 cm fara platforma
Deci imi puteti da va rog o idee dar fara cocuri deoarece nu imi sta bine cu parul prins [am urechi urate, mie nu imi placlaughingrolling on the floor)] eu m-am gandit la ceva in genu sa imi incretesc tot parul voi ce idee imi dati? DAU FUNDA?

Răspuns Câştigător
| YoannahKlaudia a răspuns:

O femeie trebuie sa fie speciala uneori, coafura e importanta, te face sa te simti mai bine, mai frumoasa si la un eveniment chiar ai nevoie de asta... si cu cat simti ca arati mai bine cu atat ai mai multa incredere in tine si seara devine mai frumoasa.paru lins e ceva comun, uneori mai trebuie facute si niste schimbari. Hmm ar fi foarte bine daca l ai increti. si daca nu esti hotarata o sa te ajute tipa de la salon, adica ele au multe idei de coafuri. oricum sunt convinsa ca vei fi frumoasa :*

3 răspunsuri:
| amaliaamely a răspuns:

Pai este foarte buna ideea sa iti ondulezi parul...si dac ai breton ar arata bine cu bretonul intinsbig grinbig grinsau cu bretonul prins si 2 suvite in fata ondulate si resul parului intinshappyhappyhappyhappysper ca te-am ajutatbig grinhappy

| DaNeo a răspuns:

Sincer cea mai faina freza care o poate avea o femeie si sami palca mult ii pur si simplu parul lins..nu vad de cear trebui sa-ti faci nu stiu ce coafura "unica" cand poti fi tu insuti

| AlexAndraSandi explică (pentru YoannahKlaudia):

Iti multumesc

| YoannahKlaudia a răspuns (pentru DaNeo):

O femeie trebuie sa fie speciala uneori, coafura e importanta, te face sa te simti mai bine, mai frumoasa si la un eveniment chiar ai nevoie de asta... si cu cat simti ca arati mai bine cu atat ai mai multa incredere in tine si seara devine mai frumoasa.paru lins e ceva comun, uneori mai trebuie facute si niste schimbari. Hmm ar fi foarte bine daca l ai increti. si daca nu esti hotarata o sa te ajute tipa de la salon, adica ele au multe idei de coafuri. oricum sunt convinsa ca vei fi frumoasa :*