| SinguraticSingur2003 a întrebat:

Bună TPU, deci sunt clasa a 8-a și vreaun sa îmi caut un liceu de arte, vreau sa intru pe profilul design vestimentar.
Dacă puteți sa îmi lăsați o lista cu toate liceele de arte din București as fi foarte bucuroasa.
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liceul Gheorghe Asachi pentru vestimentar. Un liceu ce nu arata bine pe hartie dar in realitate arata exceptional. Sunt aici fe 1 an si stiu pe media. La vestimentar e o clasa de cam 10-14 elevi. Bafta

1 răspuns:
| AdeA1991 a răspuns:

Cel mai bun este Tonitza, oricum altele nu mai stiu sa fie prin Bucuresti.
Stiu sigur ca de astia ma loveam tot timpul la cobcursuri si cam maturau cu toti pe jos.