| oanna_4635 a întrebat:

Desi nu o sa pot da funda la toti, apreciez sfaturile voastre. Tin enorm la un baiat, momentan el are prietena.Inca nu pot spune ca il iubesc, insa uneori face niste glume fara sens, prin care ma simt jignta.Se poarte foarte ciudat(uneori)Merita sa pun suflet? Vreau sa ma ajutati inainte sa fie prea tarziu!

Răspuns Câştigător
| dincolodevise a răspuns:

Nu se merita! Ar trebui sa-l uiti acum ca dupa s-ar putea sa te indragostesti si iti va fi foarte greu sa-l scoti din mintea ta.Stiu il placi cat de cat si iti este greu, insa el nu te merita.