| zMaddy a întrebat:

Din candin cand simt in nari miros de tutun si nu stiu de ce.Mentionez ca am 14 ani, nu fumez si nici parintii nu fumeaza.
Care poate fi cauza? Va rog sa ma ajutati.
Era sa uitbig grin dau si fundită.

10 răspunsuri:
| MickyloveAndySixx a răspuns:

Ori prietenii tai fumeaza si tio intrat in haine mirosul si tu tot il simti, ori habar nu am ce ar tutea fi altceva! big grin

| MickyloveAndySixx a răspuns:

Ori prietenii tai fumeaza si tio intrat in haine mirosul si tu tot il simti, ori habar nu am ce ar putea fi altceva decat ca ti se pare! big grin

| zMaddy explică (pentru MickyloveAndySixx):

Am iesit cu niste prieteni care fumeaza, dar asta acum o luna

| MickyloveAndySixx a răspuns (pentru zMaddy):

Paiii... thinking poate doar ti se pare! big grin
si mie mi se pare acum k miroase a prajituri... si mama zice ca miroase a cartofiori la cuptor... (de la veciunu! laughing )

Sper sa iti treaca impresiile...
incearca vezi poate este de la geaca mirosul!

| anutzaEu a răspuns:

Ti se parea, pentru ca si mie mi s-a intamplat sa miroasa in bloc a peste, iar eu ziceam ca miroase a cauciuc ars, sau eram cu o fata ea zicea ca miroase a cartofi prajiti happy iar eu ziceam ca miroase a ceva putrezit... happy

| zMaddy explică (pentru anutzaEu):

Multumesc frumos...acum mi-e foame laughing

| Claudia15Maria a răspuns:

Incearca sa aila tine un creon nazal iar cand simti aseamenea mirosuri sa til pui la nas Funda?

| anutzaEu a răspuns (pentru Claudia15Maria):

Mama,deci ma enervati cu chestiile astea...incontinuu cersiti fundite, raspundeti ceva si dupa FUNDA?
INcetati o data frate, poate nu vrea sa va dea v-ati gandit, doamne!
CE disperati!

| Claudia15Maria a răspuns (pentru anutzaEu):

No ma pentru puncte te-am ajutat nu?

| MickyloveAndySixx a răspuns (pentru anutzaEu):

Ai mare dreptateee! SI EU MAM SATURAT DE DEASTEA!

"safdsfgdag fdsaf fdas fds FUNDA?"
"sad f sdaf das a sd FUNDA?"
" bla bla bla papa FUNDA?"

NUMAI DEASTEA! phbbbbt