| Bianca_5451 a întrebat:

Din Ianuarie am mainile foarte crapate si le dau cu crema mai mereu si nu se cunoaste nici o schimbarestraight face. Cand ies afara port manusi si ma spal cu apa calda. Ce sa le mai fac?laughing Funda.

Răspuns Câştigător
| äπđÿ a răspuns:

Fi atenta bianca eu aveam mainile crapate de la munca rolling on the floor dar nu cont am fost la farmacie mi-a dat o crema pe baza de aloe vera si mi-a spus sa ma spal cu lapte dar inainte sa ma spal sa ma dau cu miere pe maini happy incearca eu acu nu mai am probleme big grin bft efectu se vede 1 luna maxim big grin bft insanatosire grabnica :d

6 răspunsuri:
| Maria_7883 a răspuns:

Buna Bianca! Si eu am avut aceiasi problema, pe care din fericire am rezolvat-o! Sa iti spun.in primul rand trebuie sa ai grija cu ce sapun de speli doarece unele chiar usuca foare tare pielea datorita agentilor chimici pe care i contin(eu pateam asta cand ma spalam cu protex)mi-am cumparat Dave care contine si crema hidratanta si alta crema foarte grasa de la Avon-Crare.Acum nu mai am nimic nimic.Te sfatuiesc sa faci acelasi lucru! P.S. acum crema asta e la oferta la Avon cu 5 lei asa ca da fuguta si achizitioneazo!

| DiavolitzaZambesteLaAparat a răspuns:

Pai ai grija la apa sa nu fie prea calda calda

love struck

| Bianca_5451 explică:

Medicul de familie mi-a recomandat creme de la avonlaughing si am pentru ca sunt reprezentant. Dar nu-si fac efectulstraight face O sa incerc sa-mi dau cu lapte si mierelaughing Mersi:*

| Alexutza_6446 a răspuns:

Cu ce fel de crema te-ai dat?happy

| Babyzz a răspuns:

Pai date cu crema ce ti-o recomanda doctorul de famile.Ai face bine sa ti le protejezi, de rece.

| Babyzz a răspuns:

Pai foloseste crema ce ti-o recomanda doctorul de familie.Ai face bine sa ti le protejezi, si nu lasa ca vantul sa iti bata direct pe maini.