| anonim_4396 a întrebat:

dorian popa iese din pariu cu viata pentru ca are problema de sanatate sau am citit pe internet ca producatorii l.au dat afara pentru ca l-au prins ca se drogheaza. Care e adevarul

Răspuns Câştigător
| PtcNymphee a răspuns:

Acesta a decis sa se retraga din "Pariu cu Viata" deoarece trece intr.o noua etapa a vietii sale, acesta trebuind sa.si prioritizeze planurile personale si sa se ocupe de viata lui privata si, in mod special, de problemele de sanatate care au aparut si care trebuie sa le ia in serios.happy.

2 răspunsuri:
| cAtRy2002 a răspuns:

Adevarul este ca are probleme de sanatate pentru ca se drocheaza!sad. Sper ca asta sa ii fie aventura de minte ca ne-a parasit din cauze niste droguri. crying

| Ionutz_Krysty_1996 a răspuns (pentru cAtRy2002):

Invata mai intai sa scrii laughing)