| blackheart26 a întrebat:

După cum am spus și in alte întrebări, am un Bff de la mine din județ care este și colega mea de clasa (nu mai am nicio treaba cu fata de la 500 km de mine) și ne înțelegem foarte bine, suntem ca doua surori, ne plimbam prin oras, ne facem cadouri și ne stim de pe 14 Septembrie de când a început școala (cam puțin timp), vara viitoare vrem sa ne luam haine la fel, sa facem poze, numai ca ea sta la 50 de km de orașul meu și cred ca o sa ne vedem rar sad o sa îmi fie dor de ea și ea s-a atasat mult de mine și a devenit lipicioasa (in sensul bun) pur și simplu ador când mă ia in brațe sau când îmi zice "țuca mea" alintul nostru, nu stiu ce o sa fac fără ea, mi-a schimbat mult viața, este ca un înger pentru mine (stiu ca suna ciudat) sunteți in aceeasi situație? Ce ați face fără Bff-ul vostru?

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu (la prima intrebare).
Nu am un bff, am doar f-uri, adica prieteni. Prietenii vin si pleaca. Nu te atasa prea mult de asta.