| TheTruthBeneathTheRose a întrebat:

Dupa cum se stie scoala este pe cale sa inceapa iar eu sunt intr-o stare proasta. Ma gandesc la lucrurile pe care le-am facut cu alti prieteni pe care nu ii voi mai vedea decat o data,de doua ori pe an sau pe unii chiar deloc si cat de bine era in vacanta, fara griji, fara teme doar facand ceea ce imi place.
Ce sa fac? Nu suport ideea de uita ceea ce a fost vara aceasta si imi pare chiar rau ca s-a terminat. Chiar imi vine sa plang.! crying Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AnYyCrZ a răspuns:

Poi acum trebuie sa treci peste...Sincer si eu am trecut de multe ori prin aceasta stare, dar asa e ciclul vietii pana la urmawinkingSi vor veni si alte vacante in care te vei vedea cu prietenii tai.Fii tare!happy

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Consultă un psiholog, ai nevoie de terapie.
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa vezi ce naspa o sa fie cand ai sa ai serviciu si nu ai sa mai ai nici macar o ora libera pe zi