| TheTruthBeneathTheRose a întrebat:

Dupa cum se stie scoala este pe cale sa inceapa iar eu sunt intr-o stare proasta. Ma gandesc la lucrurile pe care le-am facut cu alti prieteni pe care nu ii voi mai vedea decat o data, de doua ori pe an sau pe unii chiar deloc si cat de bine era in vacanta, fara griji, fara teme doar facand ceea ce imi place.

Ce sa fac? Nu suport ideea de uita ceea ce a fost vara aceasta si imi pare chiar rau ca s-a terminat. Chiar imi vine sa plang! Ce sa fac? Funda

Răspuns Câştigător
| Crysi a răspuns:

Hey... Nu te mai ingrijora atat... viata nu se rezuma doar la o vara big grin, o sa apara altele din ce in ce mai frumoase, nu te limita doar pe un anumit moment, pentru. ca viata nu sta pe loc. :* Te pup. Si arata`ne un zambet larg!

2 răspunsuri:
| Crysi a răspuns:

Hey... inveseleste`te, viata e mai mult de o singura vara. O sa apara altele si altele mult, mult mai frumoase. Nu iti cere nimeni sa uiti asta, dar nu ai cum sa dai timpul inapoi. Fii pregatit pentru alte intamplari :*. Te pup si da`ne un zambet larg... ^^

| Filip_Andreea_1990 a răspuns:

Stiu ca ti-e greu... Si eu am trecut prin asta in aceasta vara dar nu prea ai ce face... Trebuie sa iti traiesti viata in continuare si ramai cu amintirile frumoase.