| ILoveWeekends a întrebat:

E adevarat ca atunci cand iubesti cealalta persoana simte,de exemplu daca mie imi place de un baiat el prin ce isi poate da seama? prin tonul vocii, comportament sau mai ce? happy

Răspuns Câştigător
| claustrofob a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine isi poate da seama prin comportamentul pe care il ai fata de cealalta persoanahappy!

1 răspuns:
| usernamealy a răspuns:

Prin felul in care il privesti (daca ti se maresc pupilele cand esti langa el), prin felul in care iti tii mainile (incrucisate- nepasare, te joci cu parul, barbia etc- nelinistita)