| gєσяgιαηα a întrebat:

Este cineva la Colegiul Economic Administrativ din Iasi? love struck Daca da, imi puteti spune cate ceva despre colegi ( cum se poarta cei din liceu ) si despre profesori?batting eyelashes Am intrat si eu la comert xD.

kiss Funda celui care explica cel mai bine big grin

Răspuns Câştigător
| Wolfyye a răspuns:

Si eu tot la economicu asta am intrat da la economic.Despre colegi ce pot sa spun....numai tarani am vazutlaughing.Si cat despre profesori am auzit de unu Bibu Constantin ca e cam dibil mintal sad.

| gєσяgιαηα explică (pentru Wolfyye):

Eu am auziit de un asa numit "Sandel" X_x. Cat despre tarani....mda si eu am vazut diin astia oh go on.

| gєσяgιαηα explică (pentru Wolfyye):

Hei happy in ce clasa te-ai nimerit?laughing

| Wolfyye a răspuns (pentru gєσяgιαηα):

9B cu sandel crying

| gєσяgιαηα explică (pentru Wolfyye):

Aww laughing pe mine m`a lasat corijentaa x_x sunt in 9 i happy da 9 b la ce et e? thinking

| Wolfyye a răspuns (pentru gєσяgιαηα):

La etajul 1.

| gєσяgιαηα explică (pentru Wolfyye):

Esti in clasa cu o fata Tina?thinking

| Wolfyye a răspuns (pentru gєσяgιαηα):

Da.

| gєσяgιαηα explică (pentru Wolfyye):

Atunci, am fost in clasa la u acum 2 saptamani cu o fata laughing big grin