| Lucy_Valore_1994 a întrebat:

Este posibil sa pui un colet la posta si sa ajunga in acelasi oras? Adica de exemplu sa zicem ca eu sunt din Bucuresti si vreau sa trimit colet cuiva care este tot din Bucuresti?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Poti sa trimiti coletul prin posta romana si la vecinul tau de usa si chiar la tine acasa dar cu alt nume la destinatar! Deci poti sa ti-l trimiti chiar si acasa la tine! Poti sa-l trimiti oriunde!

4 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Da, este posibil.Coletul poate ajunge chiar in aceeasi zi daca achiti taxa de urgenta, dar de regula, cu tarif normal va ajunge a doua zi.

| eucumine010 a răspuns:

Da.

| anonimussssssss a răspuns:

Da.cum sa nu mearga. poti sa il trimiti si la tine acasa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonimussssssss):

Nu va suparati, cat e tariful?