| Alice257 a întrebat:

Este ziua unui coleg de al meu peste 2 saptamani.Este colegul meu de banca stau cu el in banca din clasa 1, si nu stiu ce sa ii iau, chiar nu am nici o idee. Ma inteleg foarte bine cu el si vreau sa fie ceva mai special dar sa nu coste prea mult. :*

3 răspunsuri:
| Amadagaa2 a răspuns:

Un ceas.

| Alice257 explică:

Suntem foarte buni prieteni dar nu am nici o poza cu el..stiu ca e ciudat si oricum el nu ar vrea poze, dar nci nu stiu ce isi doreste si vreau sa fie ceva mai special pentru ca face 14 ani. happy

| mxriiaa a răspuns:

Puteti sa va luati bratari identice, cred ca o sa ii placa daca sunteti asa apropriati sau daca nu, poti sa faci un colaj cu totate amintirile voastre. happy
O zi buna :*