| SadAngel13 a întrebat:

Eu am picioarele cam strambe (genunchii) si sin aceasta cauza merg stramb si ciudat. Este posibil sa am si eu picioarele normale? Multi rad de mine si imi este chiar rusine sa merg pe strada! Pot face ceva? Va rog frumos!
Funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa mergi la medic, sa iti spuna el exact. Vorbeste cu parintii intai sa te duca ei daca nu esti major.

| Parker_Kip_1997 a răspuns:

Multi se nasc asa. Nu sunt sigur daca poti face ceva, dar parca exista o operatie pentru asta.