| oana1398 a întrebat:

eu am Samsung galaxy s3 mini si as vrea sa citesc carti pe telefon. Stiti un site sau ceva de unde pot sa citesc carti in limba romana?
Dau fundawinking.

2 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Salut. Androidul are deja un programel, daca nu il instalezi tu, pentru deschiderea mai multor fisiere de carti electronice. Si de aici http://biblioteca-prafuita.blogspot.ro/search/label/carti%20gratuite poti descarca carti sau gasesti de cumparat daca nu, apoi le bagi pe telefon si citesti

| zTonia a răspuns:

Scribd