| BoomBoomToxic a întrebat:

Eu chiar nu am chef deloc chiar deloc la scoala...Deci nu am nici un fel de chef.nu mi se intampla des asta chiar nici o data nu mi s-a intamplat. dar azi simt ca maine vreau sa ma relaxez un pic...simt ca sunt prea stresata. Ce sa fac crying?

Răspuns Câştigător
| RoaRxDD a răspuns:

Am patit si eu asta duminica! O, doamne, eram asa."fleoscaita"! laughing

Cand te culci, pune muzica la ceva. Adormi cu tv-ul aprins, pune muzica la telefon. Si dimineata te vei trezi cu o melodie, vei vedea ca totul va fi mult mai bine. Daca nu e totul ok cu muzica, atunci cand te trezesti scoate capul pe geam. Lumina te va trezi cu un chef de viata...xDD sau chiar cu ambele o data thinking

Pricepi tu. Fa-ti viata mai...mai kawaii xD
(kawaii= dragut in japoneza -_-)

2 răspunsuri:
| dana_9056 a răspuns:

Relaxeazate!

| Whereisthelovewherewhere a răspuns:

Se mai intampla... fa cum fac si eu: baga muzica care nu ai mai ascultat de vreo 5 ani apoi stai in pat. uita-te la TV si manaca inghetata Nirvana cu cafea si liqior.Merge de fiecare data big grin