| NiculaiMarianTraian a întrebat:

eu m-am apucat de slabit si am slabit aproape 7kg, dar la fata (boalfe) nu se vede nicio schimbare. Ce sfat imi puteti da?

5 răspunsuri:
| Nume6 a răspuns:

O să slăbești și la faţă dar pe urmă. De obicei în procesul de slăbire prima dată se vede pe la picioare, șolduri, burtă, mâini, faţa e ultima. Ţine-te de dietă până atunci.

| Justme32 a răspuns:

Salut, poate fi o predispoziție genetică dar și dacă este, ai putea încerca prosoape cu aburi fierbinţi. Adică prosopul să fie fierbinte de ies aburii și apoi aplici pe față

| Nume6 a răspuns (pentru Justme32):

O prostie mai mare n-am auzit! Vrei să se desfigureze?

| Justme32 a răspuns (pentru Nume6):

Era un desen animat cu un șobolan roșu și un babuin. Cel în roșu împărțea odată prosoape fierbinți de la aburi