| Raxvan7373 a întrebat:

Eu m-am trezesc pe la 6: 00 și ma duc la Școala vin acasa mănânc și se face 16: 00 și mi-e somn ma culc și m-a trezesc pe la 20: 00 și tot mi-e somn si ma trezesc dupăia iar dimineața. Ce am? Ce as putea face a început școala și nu am timp de invatat.Eu vara asta m-a culc târziu și m-a sculam dimineața ce ar putea fi?

1 răspuns:
| ioana3432B a răspuns:

Poți să iei niște vitamine daca ești obosit. Magneziul este foarte bun. Sunt niste fiole la magazin pe care le diluezi in apa. Are gust de vanilie. Dar mai întâi du-te la doctor. Poate îți recomandă altceva. O sa îți dea tot vitamine dar poate altceva. Te sfătuiesc sa faci asta mai întâi.