| Pissicuta a întrebat:

Buna TPU eu sunt foarte cuminte stau la banca mea dar vreau sa fiu altfel vreau sa fiu mai tupeista mai amuzanta ce sa fac?

4 răspunsuri:
| jj95 a răspuns:

Fii tu insuti, nu trebuie sa te dai drept altcineva doar pentru ca alti vor asta. Daca o vei face, mai tarziu va fi foarte aiurea pentru tine si este posibil sa regreti.
Bafta!

| Lumeaîn3D a răspuns:

E bine aşa cum ieşti. Să fii tupeistă nu e o calitate bună, aşa că nu văd nici-un motiv pentru care ţi-ai dori să fii tupeistă sau distrată. Ţine minte, persoanele tăcute şi liniştite sunt considerate de persoane educate şi inteligente, eu repsect astfel de persoane. Aşa că nu te mai strădui să fii ceea ce nu eşti.winking

| Pissicuta explică (pentru Lumeaîn3D):

Pentru ca daca nu esti asa ai de pierdut in viata prieteni...

| Iacob_Nicu_1995 a răspuns:

Îți sugerez sa Te iei cu Fetele de Gască ca daca stai cu ele vei fi mai SuPeR
Funda?
laughing