| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt o persoana foarte timida și emotiva în general. De la lucrurile si discuțiile cele mai mici eu deja nu îmi pot stăpâni lacrimile. Nu știu de ce. Asa sunt eu.

In orice caz, în ultimul timp m-am gândit și as vrea sa încep sa ma epilez. Dar pentru asta trebuie sa o rog pe mama mea. Îmi e foarte frica și rușine sa ii zic pentru ca nu suntem foarte apropiate și de aceea....Cum sa o fac? Va rog sa ma încurajați puțin. Știu ca pare o nimic toată, dar pentru mine este greu din cauza felului meu de a fi.

Răspuns Apreciat de Editori
| Nirvanaaa a răspuns:

Salutare. Nu stiu ce varsta ai, dar ii poti spune ca ai crescut, ca ti-ai dori sa te epilezi si ca o rogi sa te invete cum se procedeaza.Nu cred ca se va supara sau ceva asa ca nu ai de ce sa iti faci griji.E ceva foarte normal ce tine de propria ta ingrijire personala ca fata.