| alex5259 a întrebat:

Eu sunt o persoana sociabila, dar aceasta calitate scade atunci cand ma regasesc intr-un grup de trei sau mai multe persoane. Intr-un grup mi-e mai greu sa ma adaptez si ma simt vulnerabil din aceasta cauza. Si astfel mi-e greu sa gasesc un subiect de discutie. Ce ar trebui sa fac pentru a fi genul de persoana care se simte bine atunci cand este inconjurata de mai multe persoane?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Imagineaza-ti ca sunt doar cateva persoane si vorbeste ca si cum ar fi putine si cu timpul te vei obisnui si-ti va fi usor.

| alex5259 explică:

Multumesc pentru raspuns!