| GhitaCiobanul a întrebat:

Exista creme, pastile de marirea Penisului? Care sunt cele mai bune? Va rog am nevoie de raspunsuri serioase. big grin

4 răspunsuri:
| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| alex9911896 a răspuns:

Nu stii de asa ceva poate doar boabe sau spray... data viitoare sa pui intrebari daca ai de genu asta la dragoste/sex. cu placere

| georgyan20 a răspuns:

Pentru alungirea penisului un supliment destul de bun este NaturalXL. Eu am facut o cura de 3 luni cu el si chiar a functionat. Pentru cine vrea sa afle mai multe detalii despre produsul asta poate intra pe sit-ul www.naturalxl.ro pentru ca acolo se comercializeaza produsul!
O zi faina!

| starcusal a răspuns:

Xtrasize sunt cele mai bune suplimente. Si Vimax sunt bunicele!