| Mihalia a întrebat:

exista in zilele noastre baieti in care sa ai incredere? voi ce credeti?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Bineinteles ca exista!
E adevarat ca multe sunt dovezile care te fac sa crezi contrariul, dar un baiat care are respect de sine este intotdeauna demn de incredere.Si nu e vorba de baieti aici,si nici de fete, e vorba de caracter, de buna crestere si de bun simt.
Indiferent de sex.

| Allrc24 a răspuns:

Da exista dar voi fetele in general va dati in v ant dupa genul ala de baiat cool, rau, smecheras de cartier cu gasca caresta pe la colturile blocurilor si ragaie.suntei inebunite.nu tiu ce provocar vedeti in asta.e penibil argumentul asta.la cei buni nu va uitati ei sunt fraierii,tocilarii pe care ii controleaza mamica. dupa ce ala cool va inseala sau va dezamageste(in speta sex dupa aia va da papucii). veniti pe TPU cu texte:"vai ce ma fac, m-a parasit, il iubeam.vai toti baetii bla bla bla.nu e asa" trezitiva fetelor.

| Mihalia explică (pentru Allrc24):

Nu sunt toate fete asa cum spui tu... si chiar exista fete care nu se uita... la baieti cool, rai etc. exista si fete care se uit la baieti mai cuminti.sh fetelor care le plac genu de baieti mai cuminti se uita in interiorul baiatului. si nu atat de mult la cum aratawinking

| Allrc24 a răspuns:

P.s:nu am crezi? uite: http://www.TPU.ro/......sa-vin-pe/
sunt zeci de intrebari de genul asta.

| perryornitorinca a răspuns:

Clar da.am avut prieteni carora puteai sa le spui orice si chiar si dupa ce ne.am despartit tot nu au spus.depinde de la un tip la altul!

| Luannah a răspuns:

Clar da! Cunosc MULTI baieti asa! Si cand spun mutli nu ma refer la sute sau mii, ca ar insemna sa fiu naiva si sai cred pe toti buni! Dar sunt multi pentru ca se gasesc asa de greu!

| Geanina_Pitulice_1999 a răspuns:

Da,deoarece unii si-ar da si viata pentru tine!winking