| aura36 a întrebat:

TPU, exista optiune pentru. un telefon care nu prinde WI-FI sa prinda?(bineinteles n-are improtanta daca costa bani in plus)

Răspuns Câştigător
| Hieer a răspuns:

..pai daca telefonul nu are wirless..nu are cum sa frinda WI-FI.Si nici nu ai ce sa cumperi.

Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Nu, daca telefonul nu dispune de aceea functie nu poti sa il setezi sa mearga!
Baftă!

| aura36 explică:

Merci de ajutor!happy

| Razorsharp a răspuns:

Nu se poate.Pentru a prinde WI-FI telefonul trebuie sa aiba incorporat wireless receiver. Poti doar sa iti cumperi un telefon cu WI-FI.