| UffleUFK a întrebat:

Buna TPU happy

Exista vreo cale sa aflu cine ma suna cu NUMAR ASCUNS?
Fara vreo plata, sau lucruri de acest gen straight face

Multumesc anticipat :3
Scuzati Categoria.

Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti da detalii. Eu iti spun din propria experienta. Schimba-ti nr de tel

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum. o reclamatie la politie iar ina baza acestei reclamatii politia poate cere firmei de telefonie mobila detalii. Succes. Funda?

| UffleUFK explică (pentru anonim_4396):

Cred ca si eu pot cere detalii de la firma de telefonie mobila.
Nu vreau sa devin paranoica, sa apelez la politie straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru UffleUFK):

Poti sa te pui si in genuchi, la directorul companiei si tot nu-ti spune!

| anonim_4396 a răspuns (pentru UffleUFK):

Nu-ti da detalii. Eu iti spun din propria experienta. Schimba-ti nr de tel