| AdinaCrissa a întrebat:

Exista vreun program in calculator care sa vada conversatiile de pe mess?laughing poate suna aiurea dar vreau sa stiubig grin
Funda!

Răspuns Câştigător
| PA21345678i9 a răspuns:

Exista. si nu numai.
Sunt programe care daca iti afla doar id numele nr de tel sau asa te baga in el (program) si poate vedea:
-cand intri pe mess+stts
-cu cine vb pe mess
-c vb pe mess
-cine cand te suna
-c vb la tel
sau altele... dar ii foarte foarte greu de gasitwinking
dar se gasesc si cele mai simple ...eu am avut unul buddyspye sau ceva de genul si la cine ii trimiteam programul sub forma de poza mel sau altele ii stiam tot ce se petrece pe net.

3 răspunsuri:
| Ics a răspuns:

Nu Stiu Sigur Daca Numai pentru Mess. Dar Stiu Un Program "team viewer" In care se pot vedea tot ce face cel cu care te.ai logat. laughing Funda?

| Twatwaffle a răspuns:

-.-"... exista dar nu le poti folosi decat daca ai un oarecare contact online cu persoana respectiva sau mai bine zis cu pc-ul eismug

| Violetta2303 a răspuns:

Exista c asa l-am prins eu pe un baiat ca dupa ca sa desp de mine vroia sa vada ce vb cu altirolling on the floor