| Maya_9911 a întrebat:

Fetele care sunt din Ploiesti, am auzit ca pe undeva prin centru s-a deschis un magazin de placi de par, la preturi accesibile si care indreapta bine. Imi puteti spune si mie exact unde in centru?happy Si daca gasesc placa in jur de 100 de lei noi care sa indrepte bine, sau ce magazine din Ploiesti mai stiti care sa aiba placi cam la pretul acesta? Acum sunt si reduceri de Paste. A mea s-a stricat, mi-as lua una mai buna dar am hotarat sa strang bani singura sa nu le mai cer alor mei si am strans aproape 100 de lei. Multumesc frumos kiss! Dau funda pentru cel mai detaliat raspuns si care sa imi fie de ajutor happy.

1 răspuns:
| Alexandra8989 a răspuns:

Magazinul e in ploiesti pe bulevardul independentei nr 16. ia-ti o placa buna succes. funda