| Michelleee a întrebat:

fetelor am o intrebare pentru voi...ce creme, benzi, ceara, metode folositi pentru a va epila,, jos,, (zona intima) eu am folosit cred ca toate metodele posibile dar mereu ma irit imediat dupa epilare poate este piela prea sensibila sau poate am vreo problema deoarece am prietene care se epileaza jos cu lama si nu se irita deloc in schimb eu daca ma epilez cu lama ma irit groaznic, am incercat creme, ceara, benzi, saloane etc etc dar mereu ma iritam, spuneti-mi va rog o metoda pe care posibil nu am incercat`o sau cu ce va epilati voi.

1 răspuns:
| buburuza2007 a răspuns:

Ai cam incercat tot,stii ce sa incerci,dupa ce te epilezi dati cu pudra de talc,nu o sa te mai iriti asa rau, in aceea zona pielea este extrem de moale si nu ai ce sa-i faci, incearca asa, eu am incercat si imi este bine, sper sa mearga si la tine