| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

FUNDA! Am si eu o problema...cam acum 1 luna cainele meu a fost calcat de masina pe labele din spate. dar nu asta este problema...in cateva zile si-a revenit, merge, mananca, latra, etc. Dar de cateva zile tususte foarte des si vomita saliva. ce ar putea avea? este grav? HELP! Scuzati categoria dar e cea mai vizitata.

2 răspunsuri:
| immabe a răspuns:

Din cate stiu eu este grav. Consulta un veterinar cat de reepde poti.

| bonnie_5564 a răspuns:

Pai sa stii ca sigur catzelul tau e foarte bolnav...am avut si eu un catel care voma saliva si mi-a murit la mine cauza a fost ca nu i-am facut vaccinul la timp...dar oricum ar trebui sa-l controleze un veterinar cat mai repede.sad