| kawaii69 a întrebat:

fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! am nevoie de ajutor
eu am in pod(stau la curte ) un motan si o pisica care au 2 pisoi.(jerry si puffybig grin)
ieri cand ma jucam cu prietena mea am descoperit pisoiul cel mai mic(cu 2 luni mai mic ca celalalt)
in miljocul strazii cu sange doar in zona nasului. era mort si avea ochii deschisi.
ce credezi ca i s-a intamplat?
eu am ceva de zis dar... nu stiu daca se poate

daca lar si calcat masina ar fi avut tot capul storcit el avea sange doar pe nas
daca lar fi muscat cainele l-ar fi luat cu el
dar credeti ca e posibil sa fi cazut dupa gard?
apropo uitati-va la avatarul meu sa veseti unde se afla pisica si unde avea sange.(e ceea ce a vazut eu si e pacuta prin paint nu poza reala)
plsssssss chiar vreau sa gasesc cauza

Răspuns Câştigător
| Buuff a răspuns:

Singura posibilitate e sa aiba o boala. pisicile daca nu"s muscate calcate strivite mor doar de la boala sau daca"s batrane (da nu se pune in cazult asta )winking :*

1 răspuns:
| kawaii69 explică:

Am uitat sa zic ca o femeie a tras pisica sub o masina cand era moarta (ca era in miljocu strazii se vede in imaginea m2 de la avatar