| anonim_4396 a întrebat:

ginko biloba este bun? Ma gandeam sa iau pentru memeorie.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este recomandat. Dar nu va influența în mod special memorarea, ceea ce se pare că speri tu. Memorarea este un proces complex, și dacă nu ai Alzheimer, nu se bazează doar pe influența unui singur supliment alimentar.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da.

Insa as sugera si ceva mai... natural, cum ar fi nucile, afine, portocale, cafea si cel mai important... ciocolata neagra, cu multa cacao (pentru lecitina).

| Celcestietot a răspuns:

Buna! Daca are rezultate dovedite sau daca produsul este plasat pe o platforma spre a fi dat la vanzare si are recenzii bune, atunci poti sa consideri ca este unul bun si calitativ. Medicii pot spune ca il recomanda, acum ramane sa vezi daca il cumperi. happy

| siriusblack98 a răspuns:

Am folosit o vreme, nu am sesizat nici o diferenta in ce priveste memoria. Uitam la fel de repede si de mult. Dar mna, poate la altii a facut minuni si sunt eu mai altfel.