| anonim_4396 a întrebat:

Help! Mi-am facut cont pe skype dar nu am descarcat skypul in pc, nu am intrat niciodata in cont! Oare mi se va sterge contul singur daca nu-l folosesc? (m-am razgandit si nu mai am nevoie de cont pe skype)

Răspuns Câştigător
| MariusDk23 a răspuns:

Nu poti, skype nu este ca si messengerul trebuie sau il instalezi daca vrei sa il folosesti, se instaleaza repede, este gratis, nu ocupa mult si este folositor.

8 răspunsuri:
| MariusDk23 a răspuns:

Contul de skype nu se sterge decat la cererea posesorului.

| BeAmazing a răspuns (pentru MariusDk23):

Si cum pot face asta? (nu vreau sa descarc skypul in pc, se poate fara sa fac asta?)

| BeAmazing a răspuns (pentru MariusDk23):

Oky. Mersi de sfaturi!

| MariusDk23 a răspuns (pentru BeAmazing):

Cu placere.

| MariusDk23 a răspuns (pentru BeAmazing):

Nu poti, skype nu este ca si messengerul trebuie sau il instalezi daca vrei sa il folosesti, se instaleaza repede, este gratis, nu ocupa mult si este folositor.

| xRRRainbow a răspuns:

Nu, nu se va sterge singur!

| BeAmazing a răspuns (pentru xRRRainbow):

Si cum pot sa-l sterg? (Am citit pe Skype ca nu este posibil sa stergi contul sad )

| MariusDk23 a răspuns (pentru BeAmazing):

Pai pana la urma de ce vrei sa il stergi?

| BeAmazing a răspuns (pentru MariusDk23):

Nu stiu... Cred ca am sa-l pastrez pana la urma! (Oricum nu-l pot sterge)