| Bombonika_3299 a întrebat:

:*
Hey dragi prieteni, vreau sa ma ajutati cu ceva...
acum cateva zile am dezinstalat yahoo messenger,
am incercat o gramada de programe de dezinstalat...
decii nu vreau programe... spuneti-mi dc pe la jumatatea
instalarii yahoo messenger se intrerupe si imi scrie sa dau din
nou sa se instaleze... si nu merge deloc incerc asta de o gramada
de timp si nu reusesc sa instalez yahoo messenger eu vreau 10 sau 11
imi doresc mult si poate sa fie din cauza windowsului?
sau? :X va rog frumos ofer fundita si voturi la toata lumea daca ma puteti ajuta va implor! :X:*:*:*:*

1 răspuns:
| kissmebaby33 a răspuns:

Intri in start->control panel->add or remove programs si cauti yahoo messenger si dai modify/remove si se dezinstaleaza