| Daysee a întrebat:

Buna TPU... II URGENT! Va roog spuneti dk nu ma lasa sa ma loghez pe IMVU?[pe site] cryingstraight facecrying deci fiti atenti: numele e aparut, apoi imi scriu parola si apare din nou din nou si din nou aceeasi pagina cu logharea angryangryfrustrated am incercat si cu e-mailu` si cu numele sa il skriu eu la loghare dar tot degeaba crying va rog multt ajutati`ma sad

1 răspuns:
| Gabiiii a răspuns:

Pai poate fi de vina calculatorul sau laptopul, ce folosesti.Sau itnernetul tau. Sicner nu am patit.Si am si eu cont pe imvu happy. Incearca sa vezi pe calculatorul altcuiva poate acolo o sa mearga.Si daca e asa atunci e din vina calculatorului sau netului tau happy. Deci ar trebui sa vorbesti cu cineva profesionist in cszul asta