| slam a întrebat:

Imaginati-va ca atunci cand iesiti din casa gasiti pe presul de la usa un mic cadou.
In acea cutiuta gasiti un obiect (o bratara, un breloc facut de mana etc.). Pe cutie se afla un biletel cu numele vostru, dar nu scrie si numele expeditorului.
Cum ati reactiona? Ati pastra cadoul? V-ati interesa de la cine poate fi?
Funda (:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una din cele mai interesante intrebari puse azi.
Da, m-ar tine putin in suspans si as incerca sa aflu.
As pastra cadoul cu mare placere, cui nu ii place sa primeasca? Mi-as intreba cunoscutii daca au vreo idee sau daca imi ascund ceva. Sau incep o investigatie sa vad diverse indicii legate de acea cutie, poate simbolizeaza ceva, ma duce undeva.
Sau ar putea fi o surpriza de la o ruda.
Sau, cine stie big grin.
Dat fiind ca este un obiect valoros, mi-e greu sa cred ca ar putea fi o farsa.
Bafta.

6 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Da de ce nu? cred ca sunt destul de simpatice aceste gesturi depinde si cine le face pana la urma

| JulieAndreeaB a răspuns:

Da.as aflahappy Insa, te gandesti ca cel care iti lasa cadoul te cunoaste destul de binehappy Stie detalii.nume,unde locuiesti, ce iti face placere etc.deci nu e greu de aflathappy

| κλάους a răspuns:

Pai pastrez cadoul...adica...e la mine la usa, numele meu, deci?laughing Dar cred ca m-ar interesa si cine l-o pus acolo.

| MiK3L a răspuns:

Da l-as pastra si as si purta bratara sau lanticul si daca e o sa se auda zvonuri.Si as si afla dela cine e.winking

| Annto a răspuns:

Pai eu m-as interesa cine este persoana care mi l-a dat, si daca as gasi-o as pastra cadou daca e de la o persoana speciala.

| DacaTuSpui a răspuns:

E interesantbig grin. Pai, cum a spus si @JulieAndreeaB, stie foarte multe detalii despre tine, asta inseamna ca ii trezesti un oarecare interes. Cel mai probabil e sa fi fost adus de vreun baiat, pentru ca ma gandesc ca o prietena nu ti-ar face astfel de surprize. Eu una as fi foarte placut surprinsa si as incerca sa aflu de unde provine cadoul, as intreba un vecin, sau m`as gandi cui i-am trezit interesul in ultimul timphappy.